Szukam pracy / Dokumenty aplikacyjne / CV - przykład

Pamiętajcie, że tylko od was zależy, jak będzie wyglądać CV, które wyślecie potencjalnym pracodawcom. Tu znajdziecie jedynie przykład...

Curriculum vitae

Dane osobowe:

Imię i nazwisko:                   Elmer Prawdziwek

Data urodzenia:                   13.09.2000 r.

Stan cywilny:                      wolny

Adres:                               ul. Tamka 189, 02-306 Nieszawa

Tel. kontaktowy:                 (17) 349 73 65

e-mail:                              gardziołek@wp.pl

Wykształcenie:

1997-2002 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Wydział Stosunków Międzynarodowych i Politycznych

Tytuł:                           Magister

Kierunek:                       Politologia

Specjalizacja:                 Ustrojoznawstwo i Administracja

Stypendia i wyróżnienia:

* Stypendium rzadowe MEN za wyniki w nauce

* Udział w programie Socrates-Erasmus - roczny pobyt na Uniwersytecie w Lille

Działalność poza uczelnią:

  • Członek Koła Naukowego Stosunków Międzynarodowych i Politologii
  • Członek Niezależnego Zrzeszenia Studentów
  • Przewodniczacy Samorządu Studenckiego UJ

1992-1997 Zespół Szkół Łączności w Krakowie, Technikum Łączności

Specjalizacja: Telekomunikacja

Doświadczenie zawodowe:

04.05.2003 – 31.07.2004  Urząd Marszałkowski w Krakowie

Stanowisko: Koordynator ds. programów europejskich

Obowiązki:  Pilotowanie europejskich programów edukacyjnych na terenie woj. małopolskiego

15.06.2003 – 15.09.2003  Onet.pl S.A., Oddział OPM Kraków

Stanowisko:  Aktualizator

Obowiązki:   Aktualizacja, korekta, redakcja istniejących haseł oraz tworzenie nowych haseł w ramach działów Polityka i Unia Europejska encyklopedii multimedialnej „Wiem Onet.pl 2004”

Umiejętności:

Język:         angielski (CAE) , francuski (DELF)

Komputer:   MS Office (b. dobrze), Internet Explorer (b. dobrze) Redaktor Onet.pl (b. dobrze), Adobe Photoshop (b. dobrze)

Samochód:  Prawo jazdy kat. B, poparte doświadczeniem

Inne:          Umiejętności dziennikarskie i redakcyjne – tworzenie, redakcja i korekta tekstów prasowych

Zainteresowania:

  • historia i polityka, współczesne procesy integracji politycznej i ekonomicznej ,
  • podróże, turystyka górska, współczesna kultura – kino, literatura, media.

Polityka Prywatności